OMS - Ocean Management Systems Polska

BTS Europa AG ma przyjemność ogłosić przejęcie firmy Ocean Management Systems.

BTS Europa AG wraz z ich partnerem amerykańskim DUI oraz partnerem europejskim CCR Sp. z o o nabyli firmę Ocean Management Systems (OMS): producent wysokiej jakości technicznego sprzętu nurkowego.
Nową, niemiecką spółką będzie Ocean Management Systems GmbH.

"Marka OMS jest uznawaną na całym świecie marką o solidnej reputacji", powiedział Thomas Dederichs Prezes Zarządu BTS Europa AG. "Przez kolejnych kilka miesięcy dołożymy wszelkich starań aby usprawnić linię produktów OMS. Naszym celem, podobnie jak naszego partnera DUI w USA,  jest utrzymanie wysokiej jakości produktów  OMS, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Sprzęt OMS będzie dystrybuowany w całej Europie, Rosji oraz Chinach przez BTS oraz w całych Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Środkowej i Południowej, Australii, Korei i Japonii przez DUI.

Firmy zainteresowane dystrybuowaniem sprzętu OMS powinny kontaktować się z Thomas Dederichs oms@bts-eu.com. Zarówno DUI jak i BTS oczekują wszystkich zainteresowanych na nadchodzących Shows Diving Equipment & Marketing Association (DEMA) Show w Las Vegas , listopad 19-22/2014 i / lub na Boot Show Düsseldorf 18 stycznia – 25/2015


O Diving Unlimited International , Inc

 

Światowy lider w niezawodnych, wygodnych suchych skafandrach. Diving Unlimited International Incorporated (DUI) to firma specjalizująca się w produkcji suchych skafandrów, ocieplaczy oraz wysokiej wydajności sprzętu do nurkowania. DUI znajduje się w San Diego w Kalifornii, DUI obsługuje rynek rekreacyjny, naukowy, handlowy i wojskowy. Sprzęt DUI od 1963r jest projektowany i produkowany w USA i dystrybuowany przez ponad 400 dealerów w Ameryce Północnej i na całym świecie w  ponad 40 krajach.


O BTS Europa AG


 


Historia BTS  sięga 1993 roku. Od tego czasu BTS stał się kluczowym graczem na rynku butli stalowych i aluminiowych,  stał się jednym z największych europejskich dystrybutorów sprzętu nurkowego Premium z dobrze rozwiniętą siecią dealerską.
Nasze produkty są używane nie tylko przez nurków rekreacyjnych i technicznych, ale także przez nurków do badań naukowych, publicznych, oraz przez nurków bezpieczeństwa i wojskowych jednostek specjalnych na całym świecie.
 
O CCR Sp. z o.o. Polska

 

 


CCR - polska firma powstała w 2003 roku w Częstochowie, założona przez Roberta Jabłońskiego.
CCR od ponad 10 lat zajmuje wiodącą pozycję na rynku nurkowym na terenie Polski i krajów sąsiednich. Oprócz sprzętu do nurkowania silnie związanego z nurkowaniem technicznym, jaskiniowym i rebreatherowym. CCR prowadzi wysoko rozwinięte centrum nurkowe podzielone na kilka gałęzi: szkolenia rekreacyjne i szkolenia techniczne, a przede wszystkim  jaskiniowe, zarówno OC i CC oraz szkolenia instruktorskie.