Nurkowe Demo Days 2020 odbywające się w niezwykle popularnej bazie nurkowej Via Sport Diving Marina „Koparki” koło Jaworzna, były w tym roku największą nurkową imprezą zorganizowaną w Polsce i stanowiły dla nas kolejną świetną okazję do zaprezentowania pełnej oferty naszego sprzętu oraz bliższej interakcji z klientami.

Pomimo nieco kapryśnej aury odwiedzający tłumnie stawili się na miejscu i praktycznie bez przerwy byliśmy zajęci prezentowaniem naszych produktów, udostępnianiem kolejnych modeli testowych oraz przybliżaniem rozwiązań zastosowanych w ekwipunku OMS.

Taki stan rzeczy przełożył się oczywiście na wiele ciekawych i konstruktywnych dyskusji, gdzie użytkownicy dzielili się swoimi spostrzeżeniami, zadawali masę pytań, jak również relacjonowali swoje doświadczenia z nurkowań przeprowadzonych z wykorzystaniem naszych produktów.

Z naszej perspektywy imprezy typu Demo Days są chyba najbardziej efektywnym sposobem przybliżenia pełnej oferty oraz poznania potrzeb, oczekiwań i przede wszystkim odczuć klientów, którzy jednocześnie mają okazję nie tylko dowiedzieć się o każdym jednym produkcie z pierwszej ręki, ale również sprawdzić jego działanie w praktyce.

To właśnie interakcja przed i po nurkowaniu jest dla nas szczególnie ważna. Bywa tak, że brak wiedzy o wydawałoby się najprostszym w zastosowaniu produkcie, może znacznie wpłynąć na komfort użytkowania i w efekcie finalne odczucia nurka. Dlatego niezwykle cenimy sobie naszą obecność na Nurkowych Demo Days 2020 i z pewnością pojawimy się na kolejnej edycji w przyszłym roku.